Opublikowano Dodaj komentarz

Deski tarasowe na balkonie – montaż Katowice.

Czy zastanawiasz się nad wymianą płytek na swoim balkonie, ale obawiasz się uciążliwego procesu ich usuwania? Dzięki deskom kompozytowym Wild Wood montaż staje się łatwiejszy, niż mogłoby się wydawać! W zaledwie kilka godzin możesz cieszyć się zupełnie nowym wyglądem tarasu lub balkonu.

Deski tarasowe bezpośrednio na płytki

Innowacyjny system desek kompozytowych Wild Wood eliminuje potrzebę skuwania starych płytek z balkonu. Jeśli podłoże jest w dobrym stanie, legary można przykleić, co znacznie skraca czas i ułatwia proces montażu. W przypadku realizacji w Katowicach, gdzie balkon Pani Jadwigi nie wymagał gruntownej renowacji, zastosowaliśmy tę skuteczną metodę.

Montaż tarasu na małym metrażu

Niezależnie od tego, czy masz mały balkon czy duży taras, z nami nie ma ograniczeń! W przeciwieństwie do niektórych firm, dla naszego zespołu nie ma projektów zbyt małych. Pragniemy obsługiwać zarówno małych, jak i dużych klientów, podejmując się każdego wyzwania z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Taras odporny na mróz i słońce

Po dokładnych pomiarach na miejscu, Pani Jadwiga zdecydowała się na deskę kompozytową w odcieniu Candy. Deski Wild Wood cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są idealne dla polskiego klimatu. Dodatkowo są bezobsługowe, nie wymagając żadnych specjalistycznych procesów konserwacji, takich jak cyklinowanie czy impregnacja.

Szybki montaż desek tarasowych, trwałe efekty

Montaż desek kompozytowych Wild Wood na balkonie Pani Jadwigi trwał zaledwie kilka godzin. Klej błyskawicznie związał legary z płytkami, umożliwiając natychmiastowy rozpoczęcie montażu desek. Przymocowane dedykowanymi klipsami deski gwarantują trwałość i estetyczny wygląd.

Efekty naszej pracy możesz zobaczyć w załączonej galerii zdjęć. Każdy montaż to dla nas wyjątkowe wyzwanie, a każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i staranne wykonanie.

Sprawdź produkt z realizacji w naszym sklepie! Zakup z dostawą pod drzwi w dogodnym terminie, bez wychodzenia z domu!

Spodobał Ci się ten produkt? Sprawdź inne realizacje montażu modelu WPC Wild Wood Classic Candy

Inne produkty WPC Wild Wood

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem desek kompozytowych lub usługą montażu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu zrealizujemy każdy projekt zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *