Nasze realizacje – Kompleksowy montaż podłóg- sprawdź nasze usługi!

NeoWnętrze to nie tylko sklep online i salon sprzedaży. To również zespół specjalistów zajmujących się kompleksowym montażem paneli podłogowych! Sprawdź nasze realizacje i zobacz jak działamy!

Badanie potrzeb – jaką podłogę potrzebujesz? Ile m2 należy kupić?

Każdą naszą realizację zaczynamy od wywiadu z klientem. Jak duże są pomieszczenia? Jakie będzie ich przeznaczenie? Jaki jest system ogrzewania? Czy w domu są alergicy lub zwierzęta? Te z pozoru nieistotne kwestie mają ogromne znaczenie przy wyborze podłogi i są kluczowe na wstępnym etapie planowania swojego wymarzonego domu, aby wybrać rozwiązanie, które będzie niezawodne przez wiele lat.
Brzmi skomplikowanie? Bez obaw! Nasi specjaliści służą radą i wiedzą na co należy zwrócić uwagę przy wyborze swojej wymarzonej podłogi, jak dobrać odpowiedni podkład pod panele oraz zmierzą ile m2 podłogi należy zamówić do danego pomieszczenia, aby jej nie brakło przy montażu.

Czas na montaż podłogi!

Nie tak szybko!!

Czy sprawdziłeś czy podłoże pod podłogę ma odpowiednią wilgotność? Czy podłoże jest równe i spójne? Wybrałeś podłogę bambusową? To sprawdź też wilgotność powietrza.
Chociaż nowoczesne panele w wielu przypadkach mają wygodne systemy montażowe, to jednak trzeba zadbać o spełnienie szeregu warunków przed montażem. Skąd więc wiedzieć czy już można przystąpić do montażu? Nasi specjaliści posiadają profesjonalny sprzęt, aby sprawdzić warunki panujące w pomieszczeniu przed montażem oraz wiedzą jak uniknąć zbyt pochopnego położenia nowej podłogi co może uchronić przyszłego użytkownika przed niepotrzebnymi kosztami.

Dylatacja? A co to takiego? Komu to potrzebne?

Panele kupione, warunki do montażu spełnione. Teraz to już z górki! Czy na pewno? Podczas montażu należy zachować pewne warunki techniczne określone przez producenta danego modelu paneli. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że podłoga przez lata będzie spełniać swoją funkcję. Nasz doświadczony zespół specjalistów, posiada odpowiednie narzędzia oraz widzę, aby wszystkie te warunki zachować.

Profesjonalny montaż podłogi od A do Z?
Tak działamy!

Jeżeli szukasz ekipy, która przeprowadzi Cię przez całą drogę od wylewki po gotową podłogę wraz z listwami przypodłogowymi to świetnie trafiłeś! Pomożemy wybrać panele, dobierzemy odpowiedni podkład, zwymiarujemy pomieszczenie, sprawdzimy wilgotność posadzki, przygotujemy podłoże, zamontujemy podłogę oraz wykończymy wszystko listwami! Nie musisz szukać produktów i specjalistów w różnych miejscach! W NeoWnętrze zadbamy o wszystko, abyś Ty mógł cieszyć się spokojem i nową podłogą!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Nadal masz wątpliwości? Sprawdź nasze ostatnie realizacje!