Deante

Deante – wyposażenie łazienek

Polska marka który od lat zdobywa coraz większą liczbę użytkowników, za ich produkty odpowiadają projektanci, konstruktorzy i kontrolerzy jakości. To wszystko aby zapewnić użytkownikom spokój na lata i pełne zadowolenie. Deante wiele swoich produktów projektuje od podstaw w Polsce, nie korzystając przy tym z gotowych rozwiązań ze wschodu. Zapewnij sobie jakość w swojej łazience i kuchni wybierają produkty Deante.

Oficjalna strona Deante – TUTAJ

Bateria deante

Baterie Deante

Marka Deante oferuje wiele rozwiązań do łazienek i kuchni pod kątem armatury. Baterie Deante to starannie wykończone produkty wysokiej jakości. Do ich produkcji wykorzystywany jest stop mosiądzu M059 z wysoką zawartością miedzi. Deante oferuje takie baterie jak:

  • Baterie umywalkowe
  • Baterie prysznicowe
  • Baterie wannowe
  • Baterie bidetowe
  • Baterie pisuarowe
  • Baterie bezdotykowe
  • Baterie kuchenne

Idąc za obecnymi trendami Deante przygotowało różne warianty kolorystyczne: Chrom, czarny mat, mosiądz, biały mat, grafitowa stal, złoty.

Wyróżniamy takie kolekcje jak: Alpinia, Corio, Agawa, Anemon Bis, Arnika, Hiacynt, Jasmin, Temisto

Wyposażenie łazienek Częstochowa

Umywalki Deante

Deante oferuje umywalki ceramiczne oraz z granitu. Aby zapewnić klientom różnorodny wybór, w linii modelowej znajdują się umywalki o ostrych prostokątnych liniach oraz owalne okrągłe kształty w wydaniu nablatowym, wiszącym oraz wpuszczanym w blat.

Wyróżniamy takie kolekcje jak Correo, Gardenia, Hiacynt, Miran, Peonia, Temisto, Tess.

Baterie łazienkowe Częstochowa

Kabiny prysznicowe Deante

Przesuwne, Walk-in, drzwi wnękowe, półokrągłe, kwadratowe, prostokątne – trzeba przyznać że kabiny prysznicowe marki Deante to naprawdę szeroki wachlarz produktowy. Dzięki zastosowaniu szeregu systemów maskujących i uszczelniających, użytkowanie jest komfortowe, a utrzymanie czystości bardzo łatwe.

Miski WC, Bidety

Miski WC, Bidety

Deante to także wysokiej jakości ceramika. Aby uzupełnić całość gama szerokiej oferty to nie mogło zabraknąć misek WC oraz bidetów które są sprzedawane także w zestawach ze stelażem. Oprócz tych dwóch oddzielnych elementów można nabyć też urządzenie 2w1 czyli Miskę z funkcją bidetu.