Wild Wood

Wild Wood – Podłogi z natury

Marka Wild Wood powstała w 2010r. wprowadzając na rynek panele laminowane, deski kompozytowe WPC oraz podłogi bambusowe. Współpraca z najlepszymi dostawcami materiałów podłogowych pozwoliła uzyskać marce Wild Wood produkty wysokiej jakości które z roku na rok zyskują coraz więcej zadowolonych użytkowników.

Więcej o marce Wild Wood dowiesz się TUTAJ odwiedzając ich stronę

Panele laminowane Wild Wood

Podłogi laminowane Wild Wood występują w klasach ścieralności AC5 i AC6, są odporne na zarysowania dzięki czemu nadają się do pomieszczeń o zwiększonym natężeniu ruchu. Ich montaż jest szybki i łatwy dzięki systemowi zamków 5G. Panele Wild Wood zawierają jony srebra co czyni je antybakteryjnymi, są także antystatyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie kolekcje jak: AVANTI, GOLD PLUS, PREMIUM BBL129, PREMIUM BBL 198.

Deski tarasowe kompozytowe WPC Wild Wood

W naszej ofercie znajdziecie Państwo deski tarasowe kompozytowe Wild Wood z serii Classic, Solid i Standard. To wysokiej jakości deski nie mające nic wspólnego z tanimi deskami kompozytowymi z popularnych sieci handlowych. Deski Wild Wood składają się w 60% z bambusa, 30% z kompozytu HDPE pochodzącego z recyklingu i 10% środków uszlachetniających. Co czyni je trwałym materiałem na lata który nie wymaga konserwacji, olejowania etc. Nasze deski funkcjonują w temperaturach od -40°C do +60°C. Jeśli szukasz trwałych desek kompozytowych na lata – dobrze trafiłeś. Oferujemy cały system tarasowy składający się z wszystkich komponentów. Prześlij nam wymiar/szkic swojego tarasu – dokonamy wyceny za darmo.

Podłogi bambusowe

100% naturalne podłogi bambusowe to produkt dla miłośników naturalnego piękna, wysokiej trwałości i oryginalnego wzornictwa. Występują w wersji lakierowanej, olejowanej i szczotkowanej w zależności od dekoru. To bardzo wytrzymały materiał który swoimi właściwościami przewyższa tradycyjne drewno. Niedawno w ofercie pojawiły się także dekory w jodełkę która ostatnio bije rekordy popularności w aranżacjach: White Grey Lish, Sandy Brown, Chevron Karmel

Panele laminowane Częstochowa, Deski kompozytowe Częstochowa, Panele bambusowe Wild Wood

Podłogi Częstochowa

Panele Wild Wood, deski kompozytowe, podłogi bambusowe.

Jeśli chcesz bliżej poznać podłogi Wild Wood i zobaczyć je na żywo, odwiedź nasz salon w pobliżu Częstochowy.

Salon NeoWnętrze – ul. Młyńska 1, 42-262 Nowa Wieś

Gmina Poczesna – tuż przy trasie DK1 obok salonów Mazda, Peugeot, Citroen.

Wskazówki dojazdu sprawdź TUTAJ